Hakkımızda

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

Çorlu İngiliz Kültür’e Hoş Geldiniz

Öğrencilerimiz, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisinde öğrenebilirler. Üstelik en kalıcı olan ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere dil öğrenme imkanı sunmakta olan İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları en uygun fiyatlarla kurs hizmeti vermektedir.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutmaktadır ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim araçlarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir.

Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir.

Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.

Avrupa Dil Porfolyosu kriterlerine uygun eğitim verir.

www.verifymyportfolio.com web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkanı sunar.

Öğrencilerinin ilk 15 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt sildirmesine olanak tanır.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunar.

Sınırsız öğrenme garantisi verir. (%90 devamlılık şartı aranır.)

Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alır.

Öğrencilerine, Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik imkanı sunar.

60 Günde İngilizce programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim verir.

Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar ve öğrenirken sosyalleşmelerini amaçlar.

Uluslararası TEFL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, Türkiye Direktörü Lynda Hazelwood danışmanlığında eğitim hizmetlerini devam ettiren ulusal bir markadır.